Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odprawa noworoczna załogi 2019

Data publikacji: 2019-01-12, Data modyfikacji: 2019-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 10 stycznia br. w świetlicy OSP w Sępólnie Kraj. odbyło noworoczne spotkanie z udziałem komendanta oraz wszystkich strażaków i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim. Narada poświęcona była zrealizowanym zadaniom i osiągnięciom oraz podsumowaniu działalności komendy w 2018 roku. W ramach podsumowania Komendant Powiatowy st. bryg. Maciej Suchomski przedstawił prezentację multimedialną dotyczącą najważniejszych działań ratowniczych i wydarzeń w ubiegłym roku. Podczas narady kierownicy komórek organizacyjnych komendy omówili także najważniejsze zadania realizowane w 2018 roku oraz zamierzenia i plany na rok 2019. Szkoleniowym elementem spotkania było przypomnienie zasad sporządzania oświadczeń majątkowych.

Pełna treść wiadomości na: sepolno.kujawy.psp.gov.pl/?p=2657
sepolno.kujawy.psp.gov.pl, Źródło artykułu: sepolno.kujawy.psp.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola