Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pożegnanie Komendanta

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
  W piątek 28 września br. podczas uroczystej zbiórki załogi pożegnaliśmy Komendanta Powiatowego st. kpt. Tomasza Kabata, który z dniem 30 września odszedł na zaopatrzenie emerytalne.  Pan starszy kapitan mgr Tomasz Kabat swoją służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1995 roku nauką w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. W 1997 roku został mianowany na stanowisko dowódcy zastępu w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Nr 3 w Toruniu, następnie w roku 1999 został przeniesiony na stanowisko dowódcy zastępu w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim. Od roku 2002 swoje zadania realizował na stanowisku dowódcy zmiany. Od 1 września 2011 roku został mianowany na stanowisko Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej a następnie dnia 1 kwietnia 2012 awansował na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. Z dniem 6 maja 2016 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Sępólnie Krajeńskim. W trakcie służby w sępoleńskiej Komendzie przez wiele lat jako przewodniczący był aktywnym działaczem powiatowych i wojewódzkich struktur  NSZZ „Solidarność”. Za całokształt swojej służby został uhonorowany w 2011 roku Złotym Medalem “Za Zasługi dla Pożarnictwa”, w 2012 roku Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” a w 2013 roku „Brązowym Medalem Za Długoletnia Służbę”.

Pełna treść wiadomości na: sepolno.kujawy.psp.gov.pl/?p=2540
sepolno.kujawy.psp.gov.pl, Źródło artykułu: sepolno.kujawy.psp.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola