Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania w ramach kampanii “Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa"

Data publikacji: 2018-12-03, Data modyfikacji: 2018-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach trwającej ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – informacyjnej „ CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA” strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim w miesiącach październik i listopad br. przeprowadzili szereg spotkań skierowanych do różnych grup społecznych. Prelekcje w ramach kampanii przeprowadzono w Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim w ramach spotkań Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, Nadleśnictwie Runowo, Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sępólnie Krajeńskim oraz dla personelu Gminnego Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Sępólnie Krajeńskim. Dodatkowo podczas wielu spotkań strażacy przeprowadzali instruktaż udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, podczas którego uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie ratowania życia.

Pełna treść wiadomości na: sepolno.kujawy.psp.gov.pl/?p=2579
sepolno.kujawy.psp.gov.pl, Źródło artykułu: sepolno.kujawy.psp.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola