Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolenie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy

Data publikacji: 2018-12-16, Data modyfikacji: 2019-01-04
A A AWydrukDrukuj  
 
W niedzielę 16 grudnia 2018 roku na świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku odbył się egzamin kończący dwumiesięczny okres szkolenia z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu sępoleńskiego. Egzamin, który składał się z części teoretycznej oraz praktycznej ukończyło łącznie 49 strażaków – 38 osób pełny kurs kpp oraz 11 osób egzamin sprawdzający tzw. recertyfikacja. Kurs, który zgodnie z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia trwa 66 godzin został przeprowadzony przez firmę „Szkolmed” na bazie obiektów OSP w Kamieniu Krajeńskim, OSP w Sępólnie Krajeńskim i OSP w Więcborku.W szkoleniu uczestniczyli członkowie z jednostek OSP: Witkowo, Płocicz, Mała Cerkwica, Radzim, Kamień Krajeński, Więcbork, Sypniewo, Zakrzewek, Zabartowo, Jastrzębiec, Komierowo, Sępólno Krajeńskie, Zalesie, Wałdowo, Lutowo, Lutówko. « ‹ 1 z 2 › »

Pełna treść wiadomości na: sepolno.kujawy.psp.gov.pl/?p=2638
sepolno.kujawy.psp.gov.pl, Źródło artykułu: sepolno.kujawy.psp.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola