Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga na liceum w Sępólnie!

Data publikacji: 2018-07-19, Data modyfikacji: 2018-07-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Sępoleńskie Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego poszło po bandzie, jak żadna inna szkoła w Polsce. Prymat wiąże się z przechodzącym ludzkie pojęcie upublicznieniem listy kandydatów, którzy w wyniku rekrutacji nie zostali przyjęci. Listę 17 nazwisk sporządziła przewodnicząca SKR Grażyna Fröhlke. Nie chodzi bynajmniej o spółdzielnię kółek rolniczych, lecz o szkolną komisję rekrutacyjną szkoły, której dyrektor Tomasz Cyganek lansuje hasło: „Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem”.

Pełna treść wiadomości na: krajna.com.pl/a/uwaga-na-liceum-w-sepolnie
krajna.com.pl, Źródło artykułu: krajna.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola