Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zarzuty prokuratorskie i areszt dla wiceprezesa MLKS Krajna w Sępólnie Krajeńskim, 13.03.2018 r.

 
zdjęcia/wideo: TVP3 Bydgoszcz / KANAŁ 10 Wiceprezes MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie trafił na trzy miesiące do aresztu. Prokuratura postawiła mu zarzut molestowania seksualnego nieletnich. Klub Krajna zawiesił Piotr R. we wszystkich zajmowanych do tej pory funkcjach. Zabezpieczono też komputer podejrzanego. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Piotr R. pracował z dziećmi od 12 lat. Prowadził treningi w sekcjach sportowych także z najmłodszymi osobami, zaledwie kilkuletnimi. Te kontakty od kilku tygodni sprawdzała prokuratura. Mężczyzna miał molestować dwie dziewczynki poniżej 15. roku życia: pierwszą od stycznia 2010 do połowy sierpnia 2016 roku a drugą od lutego do marca 2015. - Przede wszystkim przesłuchano świadków w sprawie, w szczególności dwie osoby małoletnie pokrzywdzone przed sądem, gdyż zgodnie z procedurą tak to powinno wyglądać. Po czym, po uzyskaniu opinii psychologicznej potwierdzającej wiarygodność tych małoletnich świadków, doszło do przedstawienia zarzutów - informuje Zygmunt Wędzicki z Prokuratury Rejonowej w Tucholi. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Prokuratura zabezpieczyła komputer podejrzanego. Trwa analiza zawartych na nich danych pod kątem materiałów o treści pedofilskiej. Piotr R. zostanie przebadany przez lekarza seksuologa oraz lekarza psychiatrę. - Musimy przede wszystkim zbadać stan zdrowia psychicznego podejrzanego oraz dążyć do ustalenia, czy istotnie mamy do czynienia z pedofilem - dodaje prokurator Wędzicki. Na posiedzeniu zarządu Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego Krajna, Piotr R. został zawieszony we wszystkich sprawowanych funkcjach: wiceprezesa, kierownika sekcji oraz trenera. - Nie było żadnych sygnałów dochodzących od zawodników czy też od rodziców, od kibiców czy od mieszkańców okolicznych miejscowości, czy też Sępólna Krajeńskiego - zapewnia Radosław Lipiński, prezes MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie. Piotr R. nie przyznaje się do winy. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

 


KANAŁ 10
 
Data pliku video: 2018-03-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola