Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Do Rzeczy”: Tomasz Piątek i jego tajemnice. Co się kryje za atakiem na Antoniego Macierewicza

Data publikacji: 2017-09-18, Data modyfikacji: 2017-09-18
A A AWydrukDrukuj  
 
„Do Rzeczy”: Tomasz Piątek i jego tajemnice. Co się kryje za atakiem na Antoniego Macierewicza

– Im więcej Tomasza Piątka w mediach, tym bardziej spada jego wiarygodność. Przeciw autorowi książki „Macierewicz i jego tajemnice” sypią się też pozwy oraz prywatne akty oskarżenia – zauważa Wojciech Wybranowski w artykule „Tomasz Piątek i  jego tajemnice” na łamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”. 

 Książka oparta na fałszywych twierdzeniach i często absurdalnym łączeniu faktów może podważyć zaufanie do polskiego ministra obrony narodowej w czasie intensywnej międzynarodowej wojny informacyjnej – pisze z kolei Dominik Smyrgała w tekście „Zniszczyć Macierewicza”. 

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– PRL-bis jest potężny i wpływowy – przekonuje Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

– Andrzej Duda za chwilę wyciągnie politycznego królika z kapelusza. Jak dobry showman stopniuje napięcie. Jak sprawny PR-owiec prowadzi politykę uśmiechów. 25 września zostaną ogłoszone prezydenckie projekty ustaw o sądownictwie – zauważa Piotr Semka w artykule „Prezydencki show i jego widzowie z PiS”.

 Trzeci sezon serialu „Narcos” nie zawiedzie fanów – to świetny thriller o walce przeciw jednemu z największych narkotykowych karteli świata – zapowiada Piotr Gociek w tekście „Dżentelmeni z Cali”.

– Alain Besançon kreśli myśli, które są w Polsce sieroce, jeśli nie liczyć wyrzuconych poza nawias debaty intelektualnej kręgów tradycjonalistycznej prawicy – zauważa Sławomir Cenckiewicz w artykule „Liberał widzi więcej”.

– Rządząca od 12 lat Angela Merkel jest na drodze do kolejnego zwycięstwa. I to mimo że jej podejście do kwestii imigrantów, ochrony klimatu czy greckiego długu budzi ogromne kontrowersje – pisze Jacek Przybylski w artykule „Najpotężniejsza kobieta świata”.

– Napięcia na linii Bruksela – Warszawa, według wicepremiera Morawieckiego, nie wpłyną na nasze notowania gospodarcze. Problem w tym, że źródłem napięć politycznych nie jest polityka, tylko gospodarka – zauważa Tomasz Wróblewski w tekście „Liberalny protekcjonizm Europy”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Waldemar Łysiak pisze o tajemnicach szturmu na ziemie muzułmanów, Piotr Włoczyk wyjaśnia, jak Mossad odpuścił Mengelemu, a Krzysztof Masłoń i Andrzej Horubała oceniają nową listę szkolnych lektur.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 18 września 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej.

PMPG POLSKIE MEDIA S.A., Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola