Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Spotkania w ramach kampanii “Czujka na straży...

Data dodania: 2018-12-03
W ramach trwającej ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – informacyjnej „ CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA” strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Kraje ... więcej »
 
 

Awanse w korpusie podoficerów

Data dodania: 2018-12-03
W dniu 26 listopada br. zmiana służby podziału bojowego została wzbogacona o uroczysty element. Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 11 listopada Kujawsko-Pomorski Komendant W... więcej »
 
 

Przymierze bierze wszystko

Data dodania: 2018-11-22
W poniedziałek odbyła się pierwsza sesja nowej Rady Miejskiej w Sępólnie. Podczas obrad ślubowanie złożyli wszyscy radni i burmistrz Waldemar Stupałkowski. Podczas sesji wybrano przew... więcej »
 
 

Karambol w Piasecznie

Data dodania: 2018-11-15
Stłuczka dwóch ciężarówek w Piasecznie na cztery godziny zdezorganizowała ruch na drodze krajowej. więcej »
 
 

Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości

Data dodania: 2018-11-14
W dniu 11 listopada br. w Sępólnie Krajeńskim i Więcborku delegacje służbowe z Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim uczestniczyły w obchodach setnej rocznicy odzyskania... więcej »
 
 

103 lata Władysławy Urban

Data dodania: 2018-10-31
W ubiegły piątek Władysława Urban z Sępólna obchodziła 103 urodziny. Z tej okazji w domu Jubilatki odbyła się uroczystość z udziałem najbliższych i przedstawicieli... więcej »
 
 

"Don Kichot" na otwarciu nowej sali

Data dodania: 2018-10-31
„Don Kichot”, przedstawienie baletowe w wykonaniu artystów Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu,, zainaugurowało działalność zmodernizowanej sali widowiskowej w sępoleńskim C... więcej »
 
 

Podsumowanie akcji "Dzień Dawcy Szpiku Kostnego"

Data dodania: 2018-10-25
Dnia 19 października 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim odbyło się X cykliczne wydarzenie mające na celu zbiórkę krwi ora... więcej »
 
 

Ozdoba Krajny odrestaurowana

Data dodania: 2018-10-25
Pałac w Komierowie, perła i ozdoba Krajny ponownie ożył. Po 6 latach intensywnych prac remontowo-budowlanych Agnieszka Komierowska przywróciła mu jego dawny blask. Efekt rewitalizacji przeprowadzone... więcej »
 
 

Tort na koniec kadencji

Data dodania: 2018-10-25
W ubiegłą środę, na kilka dni przed wyborami samorządowymi, sępoleńscy radni podsumowali minioną kadencję samorządu. Był to czas, kiedy gmina postawiła na rozwój i... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 130
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola