Belka
Niedziela, 21 Października 2018   imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Pożar budynku mieszkalnego w Sitnie

Data dodania: 2018-10-11
W środę 10 października 2018 roku o godzinie 0:56 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalneg... więcej »
 
 

Nauka poprzez zabawę

Data dodania: 2018-10-11
W ubiegły piątek w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sępólnie dokonano uroczystego otwarcia sali integracji sensorycznej. Jest ona przeznaczona do prowadzenia zajęć profilaktycznych i terapeuty... więcej »
 
 

Nagrody dla wszystkich za wszystko

Data dodania: 2018-10-03
To, co dzieje się na wrześniowej sesji Rady Miejskiej Sępólna, od lat budzi ogromne kontrowersje. Na forum rady wręczane są nagrody dla uczniów szkół gminnych oraz przedszkoli, kt... więcej »
 
 

Pożegnanie Komendanta

Data dodania: 2018-10-01
  W piątek 28 września br. podczas uroczystej zbiórki załogi pożegnaliśmy Komendanta Powiatowego st. kpt. Tomasza Kabata, który z dniem 30 września odszedł na zaopatrzenie eme... więcej »
 
 

80 lat MLKS Krajna

Data dodania: 2018-09-27
W sobotę odbyły się jubileuszowe uroczystości związane z 80-leciem MLKS Krajna. Była to okazja do spotkania kilku pokoleń sportowców i działaczy, którzy tworzyli historię ... więcej »
 
 

Przekazanie sprzętu zakupionego ze środków z...

Data dodania: 2018-09-26
25 września 2018 r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Sępólnie Krajeńskim  nastąpiło oficjalne przekazanie sprzętu zakupionego ze środków Funduszu Sprawiedliwości. ... więcej »
 
 

Sępólno najdroższe

Data dodania: 2018-09-20
Firma Curulis na zlecenie Związku Miast Polskich sporządziła szczegółowy ranking wydatków mieszkańców na usługi komunalne, uwzględniając sytuację miast powiatowych ... więcej »
 
 

Inwestowanie bez planów i brak dobrych sąsiadów

Data dodania: 2018-09-13
Właściciel kilku hoteli w dużych miastach jest poważnie zainteresowany budową pensjonatu w Dziechowie nad Jeziorem Sępoleńskim. Nabył tam atrakcyjne grunty, ale nie może przystąpi&... więcej »
 
 

Sesyjne odpryski

Data dodania: 2018-09-13
W ubiegłotygodniowej relacji z sesji Rady Miejskiej w Sępólnie skupiliśmy się wyłącznie na sytuacji ekonomicznej i organizacyjnych gminnych spółek. Radnym kolejno spowiadali się... więcej »
 
 

Gminne spółki pod lupą radnych

Data dodania: 2018-09-06
W ubiegłą środę sępoleńscy radni wysłuchali szczegółowych sprawozdań z działalności organizacyjnej i ekonomicznej spółek komunalnych funkcjonujących na... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 129
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola