Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sępólno Krajeńskie - I'm lovin' it

 
Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, jako jedna z piętnastu bibliotek w Polsce, miała przyjemność uczestniczyć w projekcie „Twoje strony - mocne strony" realizowanym przez Projekt Społeczny 2012 (Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego) z dotacji Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Zadanie skierowane było do młodych, kreatywnych ludzi a polegało na stworzeniu przez nich multimedialnej „wizytówki", która będzie promowała nasz region podczas Euro 2012. Grupa młodzieży z sępoleńskich szkół: Kasia Barabach, Paula Bukolt, Patrycja Wiśniewska, Mateusz Swakowski, Wojciech Kiełbasiński, Igor Niemyjski, Paulina Wolerman, Patryk Welka, Dominika Chylewska, Karolina Czarnecka, Julia Lamparska, Paweł Wiciński, Paulina Grzegorzewska, Alicja Niemczyk oraz Marta Lewińska, pod okiem bibliotekarek - Joanny Jelińskiej i Elżbiety Skibińskiej - stworzyła film pn. „Sępólno Krajeńskie - I'm lovin' it". Nagrodą za udział w zadaniu była wycieczka do Warszawy w dniu 4 czerwca br. Młodzi sępolanie wraz z opiekunami zaproszeni zostali na Uniwersytet Warszawski, gdzie odbyło się spotkanie wszystkich uczestników projektu TSMS oraz prezentacja montażu powstałych prac z piętnastu bibliotek uczestniczących w przedsięwzięciu. Za pracę w projekcie młodzi twórcy otrzymali dyplomy a także przygotowano dla nich wycieczkę z przewodnikiem. Program zwiedzania pt. Warszawa dawniej i dziś dla młodzieży" prowadził przez rozmaite wątki historyczne i artystyczne, dawne i współczesne. Uwieńczeniem pobytu w stolicy był przejazd metrem na Pole Mokotowskie, gdzie młodzież wzięła udział w imprezie „Imieniny Polski". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszej stronie internetowej biblioteka-sepolno.pl

 


Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim
 
Data pliku video: 2011-06-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sępoleński

  Powiat sępoleński - powiat z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim w północno-zachodnim rejonie województwa kujawsko-pomorskiego. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno oraz miasta: Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Więcbork.

  Powiat sępoleński to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na swoje położenie w granicach Krajny. Malownicze lasy będące skarbnicą polskiej przyrody pozwalają na spędzanie wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, pieszych wędrówkach i konnych przejażdżkach. Natomiast duża liczba jezior m.in. w parku krajobrazowym daje możliwość wędkowania oraz uprawianie różnych sportów wodnych i form rekreacji.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola